Wymiana Opon - Grudziądz

WYMIANA OPON GRUDZIĄDZ - NA co Zwrócić uwagę?

Zanim zdecydujesz się na wymianę opon w warsztacie, koniecznie sprawdź opinie o danej firmie. Na naszej stronie znajdziesz samych sprawdzonych i zweryfikowanych fachowców. Zyskasz kompleksową obsługę i gwarancję na wykonaną w warsztacie usługę.

BIEŻNIK 3mm – ZA MAŁO!
Sygnałem do zmiany opon letnich jest bieżnik płytszy niż 3 mm. Traci on wtedy swoje parametry trakcyjne, szczególnie na mokrej drodze. W przypadku opon zimowych, wymiany należy dokonać, gdy bieżnik ma głębokość poniżej 4 mm.

DOT – ROK OPONY
Oznaczenie DOT oraz znajdujące się za nim cyfry i litery wskazują na rok i miejsce produkcji opony. W pierwszej kolejności pojawia się kod fabryki, za nim data produkcji, czyli 3 lub 4 ostatnie cyfry.

JAKOŚĆ OPON:
Wymiana opon Grudziądz musi być wykonywana regularnie. Dobre opony, to bezpieczeństwo na drodze. Stan opon sprawdza się przy pomocy specjalnego miernika, który wskazuje głębokość bieżnika. Jeżeli wynosi ona mniej niż 3 mm przy oponach letnich, to znaczy, że jest to czas, by wymienić opony na nowe. Nie czekaj – postaw na Wymiana Opon Grudziądz

Wymiana opon - Grudziądz

GRUDZIĄDZ

Point S UNIGUM

5/5

ADRES:
ul.Chełmińska 206,
86-300 Grudziądz

GRUDZIĄDZ

DawGum

5/5

ADRES:
ul. Szosa Toruńska 5a,

86-300 Grudziądz

GRUDZIĄDZ

MICEK Serwis opon

5/5

ADRES:
ul. Warszawska 31,

86-300 Grudziądz

GRUDZIĄDZ

Wulkanizacja 24h/7

5/5

ADRES:
ul. Powstańców 4,

86-300 Grudziądz

Opinie klientów z Grudziądza

Mirosław

Dzięki portalowi znalazłem warsztat godny polecenia i to w swojej okolicy. Wymiana opon Grudz stała się szybka ziądi prosta. Polecam.
5/5

MACIEK

Zmieniam opony co sezon, ale tak samo zmieniałem warsztat. Dzięki stronie sprawdzopony.pl udało mi się znaleźć warsztat, do którego będę wracać.
5/5

WOJTEK

Szeroka oferta sprawdzonych warsztatów. Polecam. Wymiana opon Grudziądz – szybko, sprawnie i tanio
5/5

Formularz dodawnia


  Wymiana opon w Grudziądzu

  Wymiania opon w Grudziądzu - KOSZT

  Wymiana opon Grudziądz zaczyna się już od 70 zł za komplet felg stalowych 15-16 cali. Wymiana opon Grudziądz na felgach stalowych 19-22 cale kosztuje około 80 zł za komplet. W przypadku felg aluminiowych cena za wymianę opon waha się od 70 do 120 zł za komplet.

  GDZIE WYMIENIĆ OPONY W GRUDZIĄDZU?

  Na portalu zgromadziliśmy najlepsze warsztaty z Grudziądza i okolic. Jeżeli szukasz miejsca do wymiany opon w Grudziądzu, to trafiłeś do dobrego miejsca. Przejrzyj oferty i wybierz warsztat najbliżej siebie.

  NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ PRZY WYMIANIE OPON?

  Opony letnie należy założyć w momencie, kiedy średnia temperatura przekracza 7 stopni powyżej zera. Pamiętaj, że przed wizytą u wulkanizatora warto sprawdzić pogodę długoterminową. Co ważniejsze z wymianą opon Grudziądz nie należy zwlekać. Natomiast u wulkanizatora zwróć uwagę, czy fachowcy odpowiednio zabezpieczają felgę i oponę podczas wymiany.

  WARSZTATY W GRUDZIĄDZU

  W Grudziądzu znajduje się wiele warsztatów samochodowych, dlatego potrzebna była selekcja. Na naszej stronie znajdziesz tylko sprawdzonych i zaufanych fachowców.Wymiana opon Grudziądz jeszcze nigdy nie była tak prosta!